Po pracy z Grzegorzem zupełnie inaczej widzę pewne sprawy. Okazuje się, że mam jednak sporo rozwiązań w głowie, nie muszę pytać nikogo o radę. Myślałam o tym, żeby przestać uczyć w szkole, teraz widzę to inaczej i mam nawet chęć do spróbowania od nowa. Widzę, że można inaczej podchodzić do pracy w szkole. Nie mogę powiedzieć jeszcze, że kocham swoją pracę, ale już jest mi łatwiej.

Barbara


Za pomoc w odkryciu drugiej, lepszej perspektywy oraz za to, że teraz już wiem, że niezależnie od tego, co będzie wcale nie musi być źle oraz za wszystkie dobre słowa. Dziękuję.
Ania


Spotkania były bardzo ciekawe, chociaż na samym początku nie do końca wiedziałam, na jakiej zasadzie będą one przeprowadzane. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w takich zajęciach. Zaskoczyły mnie one pozytywnie, ponieważ zmuszały mnie cały czas do intensywnego myślenia i pomagały znaleźć odpowiedź na poruszone przeze mnie problemy. Wiele z zadań domowych, które otrzymywałam po każdym spotkaniu, odrobiłam i nadal odrabiam, wcielając codziennie w życie. Dało mi to dużo energii i pozytywnego nastawienia. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Pozdrawiam, Małgosia


Za pomoc w odkryciu drugiej, lepszej perspektywy oraz za to, że teraz już wiem, że niezależnie od tego, co będzie wcale nie musi być źle oraz za wszystkie dobre słowa. Dziękuję.

Ania


Grzegorz, dziś kolejna ważna prezentacja. Obrona pracy dyplomowej. Jestem zadowolona i dostałam piękną informację zwrotną. Dziękuję. Nasze spotkania owocują.
Ola


Będę polecała taką właśnie formę pracy nad sobą z Pana udziałem. Pozdrawiam.

Ewa


Wysoko zawiesiłeś poprzeczkę w stosunku do innych trenerów. Tak komfortowo, bogata w wiedzę i doświadczenie nigdzie jeszcze nie zostałam wyposażona, jak po Twoich warsztatach. Bardzo dziękuję za wskazaną lekturę i pozdrawiam.

Renata


To były dla mnie bardzo trudne spotkania, ponieważ musiałam stanąć oko w oko z tym, co mi naprawdę przeszkadzało w cieszeniu się pracą. Nie było łatwo zmierzyć się z tym, ale jakoś potrafiłeś mi tak pomóc, ze sama chciałam ten problem rozwiązać. Teraz jest dużo lepiej, łatwiej mi się już odnaleźć wśród innych nauczycieli w mojej szkole. Dzięki.

Zuza


O trenerach osobistych słyszałam i czytałam niejednokrotnie. Podkreślano korzyści wynikające z tych spotkań. Wreszcie ja również skorzystałam z tej formy rozwoju. Wybierając mężczyznę miałam wiele obaw, w tym również tę, że jak to mówią kobieta jest wielowątkowa, a mężczyzna to konkret, więc może być problem z porozumieniem. Zakładając jednak, że mam tendencję do dzielenia włosa na czworo podjęłam decyzję, że moim trenerem będzie Grzegorz. Już na pierwszym spotkaniu wiele moich obaw się rozwiało, a z czasem było jeszcze lepiej. Grzegorz jest bardzo uważnym słuchaczem, idealnie wychwytuje najistotniejsze informacje, na bazie których należy dalej pracować, nawet te, które z pozoru nie mają znaczenia, a w konsekwencji okazały się bardzo istotne. Jest bardzo taktowny, nie narzuca tematu rozmowy. Dla mnie ogromnym plusem dla Grzegorza było również to, że nie spoglądał na zegarek już na 20 min. przed końcem spotkania. Owszem dbał o swój czas, ale przy dużym poszanowaniu drugiej osoby. Aptekarska zasada liczenia czasu nigdy nie miała zastosowania. Ta podjęta trochę na przekór mojej osobie decyzja okazała się jedną z najlepszych decyzji. Owszem czasem było bardzo trudno i męcząco, gdyż nasze życie nie jest proste, a bagaż naszych doświadczeń dość pokaźny. Obecnie z usług Grzegorza korzysta moje dziecko, które również jest zadowolone. Nie ma żadnego problemu w tym, że wcześniej z pomocy Grzegorza korzystałam ja. Pełen profesjonalizm.

Iza

 

Dziękuję Panu za pomoc. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się osiągnąć zamierzony cel. Dzisiaj odbyła się premiera mojego filmu. Odebrałam mnóstwo gratulacji i pochwał. Koleżanki powiedziały, ze w historii tej szkoły nie było tak wspaniałego zakończenia roku. Znalazłam swoje powołanie. Przesyłam Panu moc pozytywnej energii, która wynika z mojej wdzięczności.

Ewa